Blog

Kartki Walentynkowe do druku

Jedni obchodzą to święto inni niekoniecznie, uważając, że to jakaś zagraniczna moda, ale nie zmienia to faktu, że była okazja, aby takie miłosne kartki przygotować.

Jeśli nie na Walentynki to myślę, że mogą się przydać na różne inne okazje. Kartki są na tyle uniwersalne, że mogą się sprawdzić chociażby z okazji urodzin, Dnia Matki czy po prostu… bez okazji. Swoją drogą to takie bez okazji sprawiłyby chyba najwięcej radości 🙂 Do wyboru jest aż 9 wzorów! Część z nich w stonowanych barwach – czarno – złotych a część w pastelowych. Wymiary kartki, po złożeniu, to wymiary klasycznej pocztówki 10,5×14,8 cm. Po wydrukowaniu wystarczy wyciąć, złożyć i dodać od siebie jakiś wpis w środku.

Co do uwag technicznych, to polecam wydruk na sztywniejszym papierze, np. na kartce z bloku technicznego. Wcześniej ustaw jakość wydruku na najlepszą. Wytnij kartkę wzdłuż ciągłej linii i złóż wzdłuż linii przerywanej 🙂 Kartki do pobrania znajdują się na dole strony, należy pobrać je wszystkie, zapisać i następnie wypakować u siebie na komputerze.

Kartki można pobierać za darmo i wykorzystywać w celach prywatnych, niekomercyjnych.

kartki walentynkowe - wzory

najnowszy najstarszy oceniany
goslo
Gość
goslo

Bardzo Pani dziękuje za te kartki – moje córki są nimi zachwycone – w szkole u dziewczynek działa poczta walentynkowa i w tym roku koleżanki i koledzy moich córek dostana Pani karteczki 🙂

raz jeszcze pięknie w imieniu dziewczynek dziękuję !

Close