Blog

Zakładki do książek do druku

Przyznać się kto z Was jest molem książkowym? Lubisz spędzać wolny czas z dobrą książką? Jeśli tak, to koniecznie zobacz jakie przygotowałam zakładki do książek.

Ostatnio pojawiły się owocowe plakaty, a dzisiaj na tapetę wskakuje nowy projekt – zakładki do książek. Jest to pierwszy taki wpis na blogu, ale od razu mogę Was zapewnić, że nie ostatni 🙂 Myślę, że powstanie w ogóle oddzielna kategoria „Zakładki do książek”, gdzie pojawiać się będą różne wzory i pomysły. Dzisiaj owoce, takie jak na plakatach, cytryna, gruszka i jabłko. Myślę, że bardziej dla Pań niż Panów, raczej na pewno dla Pań, ale nie wykluczone, że pojawi się też coś dla męskiej części czytelników. A kto nie widział jeszcze owocowych plakatów to zapraszam tutaj.

Zakładki przygotowane są w PDF, w formacie A4, wszystkie 3 wzory znajdują się na jednej stronie. Wystarczy sztywniejsza kartka, może być taka z bloku technicznego (ja drukowałam na gramaturze 250 i wyszło bardzo dobrze), wydruk ustawiony na najlepszą jakość i można drukować 🙂 Pobierajcie i dzielcie się z innymi.

Projekty są darmowe i przeznaczone tylko i wyłącznie do użytku prywatnego, nie można wykorzystywać ich w żaden sposób w celach komercyjnych.

pobieram owocowe zakładki

A tak swoją drogą, to jakie książki lubicie czytać najbardziej? I czy w ogóle znajdujecie czas na takie przyjemności? A może chcecie podzielić się z innymi ciekawymi tytułami do których warto zajrzeć? Piszcie śmiało 🙂

Close