zakladki-dla-dzieci-avatar
Blog

Zakładki do książek dla dzieci (do druku)

Kto ma w domu małą księżniczkę albo małego superbohatera? A może macie i księżniczkę i superbohatera ;)? Dzisiaj coś dla nich.

Mała księżniczka i mały superbohater na tyle już duzi (że zaczynają lub potrafią już czytać), ale jeszcze na tyle mali, że uwielbiają superbohaterów i księżniczki, na pewno ucieszą się z takiej zakładki 🙂 Domyślam się, że z czytaniem pewnie różnie bywa, raz lepiej a raz gorzej. Może taki mały gadżet umili im czas czytania 🙂 Nie zaszkodzi spróbować. Specjalnie dla najmłodszych przygotowałam zakładki z motywem superbohatera i księżniczki. Superbohater, wiadomo – w masce, księżniczka – w koronie i z serduszkami 🙂 Wydrukujcie i podarujcie swoim pociechom, najlepiej kilka od razu, bo domyślam się, że takie rzeczy w niewyjaśnionych okolicznościach lubią zginąć w domowej otchłani 😉

Ja wydrukowałam je na kartce z bloku technicznego (gramatura 250) i ustawiłam w opcjach na najlepszą jakość druku, wtedy kolory wychodzą bardziej intensywne.

Poniżej przedstawiam Wam wzory do wybory, jakoś tak wyszło, że dla dziewczynek jest więcej 😉

pobieram zakładki dla superbohaterów

pobieram zakładki dla księżniczek

Częstujcie się, pobierajcie, drukujcie i przekazujcie dalej, ale pamiętajcie też, że projekty przeznaczone są tylko do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Kto jeszcze nie widział innych zakładek do druku, to zapraszam tutaj. Tam coś słodko, owocowego 🙂

najnowszy najstarszy oceniany
Marta
Gość
Marta

Dziekujemy :0)

Close