Blog

Deszczowe plakaty do druku

Dzisiaj kolejna porcja darmowych plakatów do druku.

Co prawda pogoda za oknem ładna, deszcz nie pada (przynajmniej u mnie ;)), ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby przygotować dla Was deszczowe plakaty 🙂 Plakat z chmurką, z parasolką i z optymistycznym napisem. Można wydrukować 1, 2 lub 3 i stworzyć z nich dowolną kompozycję. Przygotowałam dla Was dwie wersje kolorystyczne do wyboru: klasyczną czarną i szarą z dodatkiem koloru żółtego, turkusowego i czarnego. Myślę, że plakaty można śmiało powiesić w salonie czy w pokoju dzieci 🙂 Czy to prawda, że w czasie deszczu dzieci się nudzą? Ja co prawda nie jestem już dzieckiem, ale bez względu na pogodę nie mogę narzekać na brak zajęcia i nudę 😉 W sumie to nie pogardziłabym jednym dniem nic nie robienia 😉 A Wy?

A to plakaty, które przygotowałam:deszczowe plakaty - wzory

Możesz pobrać je tutaj:

kolorowy deszczyk

czarny deszczyk

Plakaty przygotowane są w formacie A4 i zapisane w PDF. Bez problemu możesz je wydrukować w większym lub mniejszym rozmiarze. Jeśli będziesz to robić w domu to ustaw najlepszą jakość druku, wtedy kolory wyjdą bardziej intensywne.

Plakaty możesz pobierać za darmo i wykorzystywać tylko w celach prywatnych. Nie możesz używać ich w żaden sposób w celach komercyjnych. Jeśli chcesz to zrobić to najpierw skontaktuj się ze mną. Możesz oczywiście polecać je znajomym do pobrania :), do czego serdecznie namawiam 😉

Close