torebeczki na roczek
Blog

Torebeczka na prezent na roczek

Ostatnio pojawiły się na blogu urodzinowe pudełeczka na roczek a dzisiaj do kompletu dołączają torebeczki 🙂

Muszę przyznać, że nie spodziewałam się aż tylu pobrań pudełeczek, ale nie ukrywam, że jest to bardzo miłe 🙂 W związku z tym przygotowałam do kolekcji torebeczki. Do pudełeczek mógł się zmieścić tylko jakiś drobiazg, w sensie rozmiaru oczywiście, natomiast do takiej torebeczki można włożyć już trochę więcej. Torebeczka po złożeniu ma wymiary: wysokość 20,5 cm, szerokość 12, 5 cm. Przy składaniu pudełeczek mogliście sami wybrać jaka grafika znajdzie się na wieczku, natomiast w przypadku torebeczek sama wybrałam trzy motywy przewodnie. Są to: moje ulubione buteleczki z mlekiem ;), ubranko – body oraz jedyneczka. Wszystko oczywiście w zachowanej kolorystyce: dla dziewczynki, dla chłopca i uniwersalna czarno – biała. Muszę Wam powiedzieć, że bardzo spodobało mi się robienie różnego rodzaju opakowań. Fajnie kiedy robi się wydruk próbny, skleja i nagle okazuje się, że kurcze fajnie to wygląda 🙂

Wracając do naszych torebeczek. Aby otrzymać jedną torebeczkę potrzebujesz 2 kartkek A4. Projekty zapisane są w takim właśnie formacie w PDF. Ja drukuję na kartkach z bloku technicznego (gramatura 250). Oprócz kartek, potrzebny będzie klej, nożyczki, linijka, tępy nóż i opcjonalnie sznureczek do przygotowania uszu torebki.

Krok po kroku:

1. Wybierz wzór torebki i wydrukuj przygotowane szablony.

2. Wytnij wzdłuż linii ciągłych i zegnij wzdłuż przerywanych (przed zgięciem zrób wcięcia tępym nożem aby papier nie łamał się przy zaginaniu).

3. Sklej w wyznaczonych miejscach. Ja najpierw sklejam dwie części ze sobą…

… następnie spód – na samym dole znajduje się część z logo, potem dwa małe prostokąty i na nich duży prostokąt. Na końcu zamykam obwód torebeczki.

I gotowe 🙂

torebeczka na roczek

Aby zamknąć torebeczkę przygotowałam zakładkę z napisem MOC BUZIAKÓW. Taka opcja znajduje się w torebeczce z mleczkiem i z ubrankiem. Wystarczy zgiąć i gotowe. Możesz oczywiście obciąć tę zakładkę i stworzyć tradycyjną torebeczkę z uszami. Wystarczy zrobić dziurki i przewiązać sznureczek.

A tak prezentują się torebeczki razem z pudełeczkami z ostatniego wpisu 🙂

zestaw na roczek

Torebeczki można pobrać poniżej. Będzie mi miło jeśli puścicie je dalej w świat, polecicie znajomym lub udostępnicie 🙂 Mogę Wam zdradzić, że to nie koniec wpisów z tej serii. Pojawi się coś jeszcze do kolekcji, i to już niebawem 😉

Projekt przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

torebka różowa - ubranko    torebka różowa - mleczko    torebka różowa - jedynka

torebka niebieska - ubranko    torebka niebieska - mleczko    torebka niebieska - jedynka

torebka czarno-biała - ubranko   torebka czarno-biała - mleczko    torebka czarno-biała - jedynka

Miłego dnia!

2
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
yt7t
Gość
yt7t

thank you

Close