wakacyjne zakladki do ksiazek
Blog

Wakacyjne zakładki do książek

Wakacje to czas urlopów, wyjazdów, oderwania się od codziennych obowiązków, no i oczywiście czas relaksu.

Dla każdego chwila relaksu oznacza coś innego. Jedni lubią spędzać ją w bardziej aktywny sposób, inni oglądając swój ulubiony serial, a jeszcze inni z książką w dłoni. Ile osób tyle pomysłów. Dzisiaj mam coś dla miłośników czytania – wakacyjne, morskie zakładki. Pomyślałam sobie, że skoro są wakacje to tematyka też musi być wakacyjna. Zastanawiałam się jaki obrać kierunek, no i stanęło na morskich klimatach. Są więc rybki, statek, kotwice i wiosła 🙂 Do wyboru 4 zakładki. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu i każdy znajdzie coś dla siebie.

Zakładki do pobrania znajdują się pod zdjęciami. Można pobierać je za darmo i używać tylko w celach prywatnych. Są one zapisane w PDF, wszystkie cztery wzory na jednej kartce.

Wskazówki: użyjcie kartek z bloku technicznego, najlepiej takiego z wyższą gramaturą (ja używam 250) i ustawcie najlepszą jakoś druku wtedy kolory wyjdą bardziej intensywne.

WZÓR NR 1 – STATEK

zakladka - lodka

WZÓR NR 2 – RYBKI

zakladka - ryby

WZÓR NR 3 – WIOSŁA

zakladka - wiosla

WZÓR NR 4 – KOTWICE

zakladka - kotwice

pobieram zakładki

A Wy jak lubicie spędzać czas wolny? Aha i koniecznie dajcie znać, która zakładka przypadła Wam najbardziej do gustu 🙂 U mnie faworytem jest nr 1 i zaraz za nią trójeczka 🙂

 

 

 

 

 

najnowszy najstarszy oceniany
katalog inspiracji
Gość
katalog inspiracji

Super!

Close